Asetat Kutu İmalatı İstanbul

Asetat Kutu İmalatı İstanbul
Asetat Kutu İmalatı İstanbul

Asetat Kutu İmalatı İstanbul

Asetat kutu imalatı İstanbul denilince akla gelen ilk firma olma yolunda hızla ilerliyoruz. İstanbul Eminönü’nde bulunan firmamız yoğun temposuyla sizleri kaliteli hizmet ile buluşturmaya devam etmektedir. İlk olarak İstanbul için yaptığımız çalışmalarla sizlere hizmet verebilirken, tüm Türkiye’ye kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken bize whatsapp üzerinden ihtiyacınız olan ambalajların detaylarını aktarmaktır. Arkadaşlarımız size detaylı bilgi vererek anında yardımcı olacaktır.

Erkan Ambalaj firmamız 1974’den bu yana müşterilerinin yanında olmaya ve asetat kutu satışına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu ürünler hakkında sizlere örneklerimizi göstermek isteriz. Galeri kısmından örnek ürünlerimizin görsellerini inceleyebilirsiniz.

Dikdörtgen, kare veya silindir şeklinde olabilen ambalaj çeşitlerinin sabit boyutları olabilirken ihtiyaca uygun özel boyutlarla da sizlere gönderilmektedir. Bizden fiyat almadan karar vermeyin…

Asetat Kutu Süsleme

Asetat kutu süsleme konusu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Değerli müşterilerimiz hobi malzemelerinizin ve özel gün

hediyelerinizin saklandığı bu ambalajların süslenmesinin öneminin farkındayız. Sizlere bu konuda sürekli olarak destek veriyoruz. Süsleme hakkında detaylı bilgilere bizlere ulaşarak görüşebilirsiniz. Bunun dışında ekstra istediğiniz ambalaj süslemeleri konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız başta İstanbul ilçeleri olmak üzere tüm Türkiye’ye kargo ile gönderime yapmaktadır. Sizlerden aldığımız adres ve telefon teyidi sonrasında ürünleri özenle paketleyerek demonte biçimde sizlere göndermekteyiz. Kurulumu basit olan tüm ürünlerimiz kısa süre içerisinde montajı yapabilecek ve kullanıma hazır hale gelecektir.

Sizlerin yorumları bizim için değerlidir. Aldığınız ürünlerin kullanım alanlarıyla birlikte görsellerinizi web sitemiz de paylaşmamız için görselleri bize whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir