Silindir Kutu Toptan

Silindir Kutu Toptan

Silindir kutu toptan ve perakende alanlarında fiziksel satışı gerçekleştiren Erkan Ambalaj firması müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam etmektedir. Sizlerin ihtiyacına uygun ürünleri orijinal ve iş görür biçimde en kısa zamanda size ulaştırmaktadır. İstanbul’da hizmet veren Erkan Ambalaj kargo ile tüm Türkiye’ye ürün gönderimi yapmaktadır. 

Değerli müşterilerimiz Galeri bölümünden ihtiyacınıza uygun ürün ve boyutları inceleyebilirsiniz. Burada bulunan boyutlar size uymazsa seçeceğiniz boyutu bize bildirebilirsiniz. Arkadaşlarımız boyutlar hakkında sizlere en kısa sürede yardımcı olacaktır. 

Silindir Kutu Ambalaj

Silindir kutu ambalaj çeşitleri neye göre değişiyor? Bu ürünler ihtiyaca uygun şekilde içerisine bir şey konması için üretilmiş ambalaj çeşitleridir. Buna bağlı olarak ürününüzün boyutları çok önemlidir. İçerisine konacak ürün boyutunu bize bildirerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Örnek olarak kutuya konacak olan seccade boyutlarına uygun silindir kutu ambalaj çeşidi seçilir. Eğer sizin ürününüz için uygun boyut bulunmuyorsa hiç sorun değil. Hemen uygun boyutlarda isteğe özel ambalajların üretimi sizler için yapılacaktır. Yapmanız gereken tek şey özel boyutları hemen bize bildirmeniz…

Özel günlerinizin ve hediyelerinizin ne denli önemli olduğunun daima farkındayız. Hediyelerin önemli olduğu kadar gösteriş anlamında ürünlerin ambalajlanması da o kadar önemlidir. Her renk ve desene uygun ambalaj çeşitleri web sitemizde mevcuttur. Profesyonel seçim için WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Erkan Ambalaj firması olarak silindir kutu toptan satışımızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Anında kargo ve %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamız yıllardır olduğu gibi bundan sonrada sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Silindir Kutu Toptan
Silindir Kutu Toptan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir